Nechte za vás promluvit naše fotografie

Existuje milion způsobů, jak můžete prezentovat vaše podnikání, služby nebo produkty. Ale jedině díky vizuální ukázce váš zákazník skutečně pozná, co mu nabízíte. Ne nadarmo se totiž říká: „Obrázek má hodnotu tisíce slov.“ Nechte za vás promluvit fotografie a posuňte vaše podnikání na vyšší úroveň. Zákazníci z vaší nabídky nebudou schopní spustit oči. Fotografie, které prodávají si prohlédněte v portfoliu a nebo si rovnou domluvme schůzku.

Lukáš Kenji Vrábel

Tvoříme fotky (nejen) pro váš business

Už víte proč je vaše vizuální prezentace pomocí fotografií rozhodující? Pokud potřebujete prodat váš business, produkt nebo službu, jde především o to, jak vás veřejnost vnímá. Zákazníkovi pomocí fotografií pomůžete pochopit a poznat, co vlastně prodáváte, a jak pro ně může být vaše podnikání prospěšné. Taková fotografie ale musí být profesionální, rafinovaná a musí odrážet vaší značku. Zeptejte se sami sebe: Máte takové fotografie a budou si vás díky nim vaši zákazníci pamatovat?

Produktová fotografie

Produktová fotografie

Potřebujete nafotit vaše výrobky pro účely jejich prezentace? Jste tu správně. Stačí si vybrat způsob, který bude vašemu podnikání nejvíc slušet.
Lifestyle fotografie

Lifestyle fotografie

Prezentujte své produkty či služby při jejich reálném či běžném použití. Zákazníci si k vám snáze vybudují vztah a zamilují si vaši značku.
Firemní fotografie

Firemní fotografie

Úkolem firemní fotografie je vizuálně odvyprávět informace o vaší společnosti. Zvolte si proto takové fotografie, které vás budou perfektně reprezentovat.

Kdo jsou naši fotografové?

Jsme fotografické studio specializující se na tvorbu produktových, firemních a lifestyle fotografií. Našim cílem v průběhu každé zakázky je zachycení výrobků, služeb, firemních procesů a atmosféry tak, aby odrážely životní styl váš a vašich zákazníků. Vytváříme nejen kvalitní, kreativní a esteticky působivé fotografie, ale také se do nich snažíme přenést ty silné příběhy, které se za každou vaší značkou skrývají. Dodáváme výsledky v souladu s vaší vizí a pomáháme vám dosáhnout vašich cílů.

Z našeho blogu

Fotografie, videa a podcasty pro firmy

Komplexní tvorba obsahu včetně jeho správy na sociálních sítích

E: info(at)kenji.cz
T: +420 737 754 281

Fakturační adresa

Kenji s.r.o.
Vysoké Studnice 113
588 22 Vysoké Studnice
Czech Republic

IČ: 10720553
DIČ: CZ10720553

Foto video ateliér a podcastové studio

Benešova 1251/23
586 01 Jihlava
Zobrazit v mapách