Lifestyle fotografie

FotografieCeník

Lifestyle fotografie produktu, služby či místa

Lifestyle je takový druh fotografie, který zachycuje lidi, věci nebo místa při skutečných situacích či událostech nebo při každodenním životě. Lifestyle fotografie v sobě může prolínat několik různých žánrů (portrét, produkt, krajina, street, architektura atd). Výsledné fotografie ale zachycují produkt, službu, místo nebo událost poutavým způsobem.

V lifestyle fotografii udáváme směr fotografování, ale zároveň pracujeme tak, aby byl výsledek reálný a přirozený. Tak, aby se s výslednou fotografií dokázalo ztotožnit co nejvíce diváků. Díky tomu pak má potenciální zákazník touhu se stát tou osobou na fotografii, mít stejné oblečení, doplňky, produkt, být na stejném místě, vychutnávat si totožnou situaci.

Lifestyle fotografie místa
Lifestyle fotografie produktu
Lifestyle fotografie produktu

Lifestyle fotografie produktu

Prodáváte koloběžky? Proč se prezentovat fotkou koloběžky vyfocené na bílém pozadí, když můžete svým zákazníkům ukázat, jak se s vašimi produkty děti dobře baví a zasáhnout tak jejich emoce? Buďte další úspěšnou společností, která ví, že lifestyle fotografie prodávají.

Lifestyle fotografie služby

Lifestyle fotografie služby

Vlastníte stylový barbershop a nebo útulnou kavárnu? Lifestyle fotografie vám pomohou odprezentovat vaši službu a ukážou vašim potenciálním zákazníkům, jak skvěle se u vás mohou cítit. Nabízíte čokoládovou masáž? Nepište o tom, ukažte jim to pomocí lifestyle fotografií.

Lifestyle fotografie místa

Lifestyle fotografie místa

Nabízíte zájezdy do Alp a nebo pronajímáte kouzelnou chalupu v Jeseníkách? Ukažte vašim zákazníkům, co vše u vás mohou zažít a jak vypadá západ slunce při grilování na vaší terase. Takové fotografie určitě zafungují a rezervace se jen pohrnou!

Lifestyle fotografie

Cena od 1500 Kč/hod

dodání 2-3 týdny
individuální přístup
neomezený čas focení
neomezený počet fotografií
elektronická smlouva o dílo
licence dle vašich potřeb
smlouva pro vaše modely
dodání v plném rozlišení
doprava 12 Kč/km

Takhle mohou vypadat i vaše lifestyle fotografie

Fotografie, videa a podcasty pro firmy

Komplexní tvorba obsahu včetně jeho správy na sociálních sítích

E: info(at)kenji.cz
T: +420 737 754 281

Fakturační adresa

Kenji s.r.o.
Vysoké Studnice 113
588 22 Vysoké Studnice
Czech Republic

IČ: 10720553
DIČ: CZ10720553

Foto video ateliér a podcastové studio

Benešova 1251/23
586 01 Jihlava
Zobrazit v mapách