Kdo jsme?

Produktový, lifestyle a firemní fotograf

Lukáš Kenji Vrábel

Produktový, firemní a lifestyle fotograf

Lukáš je profesionální fotograf, retušér a lektor. Působí jako ambasador značek Sigma, Zoner, Phototools a Studio Ninja. Jako lektor vede kurzy a workshopy pro Megapixel.cz, FotoŠkoda.cz, Ateliervtovarne.cz a slovenskou AKF Bratislava. Také píše recenze a články pro Fotolab.cz.
V komerční fotografii, ale i ve své vlastní tvorbě využívá důvtip, vášeň a kreativitu. Jeho zásadami je dodat co nejlepší výsledek a odevzdat práci co nejrychleji. Má za sebou několik úspěchů nejen v mezinárodních soutěžích, sérii líbivých výstav a několik ocenění.  Za focením cestuje po ČR, ale i do vzdálených končin. Rád navazuje nové spolupráce a vítá zajímavé výzvy.

Produktový, lifestyle a firemní fotograf

Marta Vráblová

Produktová a lifestyle fotografka

Marta je v našem týmu produktová a lifestyle fotografka. Díky jejímu ženskému nadhledu, citu a smyslu pro detail si dokáže skvěle naaranžovat produkty, u kterých je citlivé ztvárnění to nejstěžejnější. Typicky se jedná o produkty jako ložní prádlo, kosmetika, oblečení a další produkty, které nakupují zejména ženy. Díky Martě nám můžete svěřit i focení, u kterého se mužský pohled tolik nehodí.

Produktový, lifestyle a firemní fotograf

Martin Hanzal

Produktový, firemní a lifestyle fotograf

Martin se věnuje převážně produktové a firemní fotografii. Jeho hlavním cílem je odevzdávat co nejpečlivější výsledek a k práci přistupovat co možná nejvíc osobitým přístupem. Fotografii jako takové se věnuje něco přes pět let a za tu dobu odevzdal nespočet fotek svým spokojeným klientům. Ať už jste malá rodinný firma, či velká značka působící po celé České republice, Martin se moc těší na spolupráci s Vámi.

naši spokojení klienti

s kým spolupracujeme?

na co jsme hrdí?

Viewbug Top10
Photographers
2016

Viewbug Top10
Photographers
2017

Viewbug Top10
Photographers
2018

Viewbug
Ambassador

Viewbug Hall of
Fame

Viewbug Photo
Skill Recognition

Viewbug Camera
Champion Top
Award

Viewbug Ultimate
Champion

Viewbug 6
Contests Winner

Viewbug Top 10%
Influencing
Photographers

Máte zájem o naše služby?

Přišli jste konkrétně na náš web, protože už víte, co od nás očekávat, a naše služby jsou přesně to, co hledáte? Nebojte se nás kontaktovat. Pokud jste zde náhodou a hledáte kvalitního fotografa, koukněte na naše portfolio nebo na naše foto služby. Jestli se vám naše práce bude líbit, ozvěte se!

Fotografie, videa a podcasty pro firmy

Komplexní tvorba obsahu včetně jeho správy na sociálních sítích

E: info(at)kenji.cz
T: +420 737 754 281

Fakturační adresa

Kenji s.r.o.
Vysoké Studnice 113
588 22 Vysoké Studnice
Czech Republic

IČ: 10720553
DIČ: CZ10720553

Foto video ateliér a podcastové studio

Benešova 1251/23
586 01 Jihlava
Zobrazit v mapách