Tvorba videí na sociální sítě

UkázkyCeník

VIDEA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH VLÁDNOU SVĚTU

 

V dnešní digitální éře je video obsah klíčem k zapojení a udržení pozornosti vašeho online publika. Naše studio nabízí komplexní služby pro tvorbu videí na sociální sítě, které vaši značku nejen představí v nejlepším světle, ale i zapojí a rozšíří vaše publikum.

Naším hlavním zaměřením je individuální spolupráce s každým klientem od prvního nápadu, přes scénář a produkci, až po finální úpravy a postprodukci. Využíváme nejmodernější technologie a kreativní techniky pro tvorbu videí, která zaujmou a ponesou váš příběh dále.

Zapojte se do revoluce digitálního obsahu a nechte nás, aby vaše značka zazářila na sociálních sítích skrze video obsah, který upoutá, informuje a baví. S naší pomocí můžete vytvořit silnou online přítomnost, která odlišuje vaši značku od konkurence.

 

Vážně videa na výšku?

Vytváření videí ve formátu na výšku je výhodné pro sociální sítě jako Instagram Reels, TikTok a YouTube Shorts, protože tento formát odpovídá přirozenému způsobu, jakým lidé drží a používají své mobilní telefony. Tím se zvyšuje pohodlí při sledování a zlepšuje uživatelská zkušenost. Navíc tento formát umožňuje tvůrcům maximálně využít prostor na obrazovce pro kreativní vyjádření a zvýšení angažovanosti publika.

Studiová produktová fotografie

Promo a produktová videa

Promo a produktová videa na sociální sítě jsou esenciální pro zviditelnění značky a představení produktů v dynamickém a zapamatovatelném formátu. Tato videa kombinují vizuální kreativitu s přesným marketingovým poselstvím, aby zaujala potenciální zákazníky a podpořila online interakci. Efektivní využití těchto videí na platformách jako jsou Facebook, Instagram, nebo LinkedIn může výrazně zvýšit povědomí o značce, zlepšit zapojení uživatelů a posílit prodejní strategie.

Produkt v lifestyle fotografii

Podcasty a talking head videa

Sestřihy z podcastů pro sociální sítě jsou vynikajícím způsobem, jak zvýšit dosah a angažovanost vašeho obsahu. Tyto krátké klipy mohou vyvolat zájem o celý podcast tím, že zdůrazní nejzajímavější nebo nejdůležitější momenty. Jsou ideální pro sdílení na platformách jako Instagram, Twitter, nebo Facebook, kde krátké a poutavé obsahy nejvíce rezonují. Využití těchto sestřihů může také podpořit přeshraniční propagaci, lákajíc na širší spektrum posluchačů.

Videa pro sociální sítě

Cena od 1000 Kč/hod

dodání 2-3 týdny
individuální přístup
neomezený čas natáčení
rozlišení dle potřeb (až 8k video)
elektronická smlouva o dílo
licence dle vašich potřeb
zajištění modelů na natáčení
možnost dodání materiálů pro budoucí použití
doprava 12,-Kč/Km

Fotografie, videa a podcasty pro firmy

Komplexní tvorba obsahu včetně jeho správy na sociálních sítích

E: info(at)kenji.cz
T: +420 737 754 281

Fakturační adresa

Kenji s.r.o.
Vysoké Studnice 113
588 22 Vysoké Studnice
Czech Republic

IČ: 10720553
DIČ: CZ10720553

Foto video ateliér a podcastové studio

Benešova 1251/23
586 01 Jihlava
Zobrazit v mapách