Tvorba videí na sociální sítě

FotografieCeník

Studiová, flatlay a lifestyle fotografie

Produktovou fotografii potřebuje každý, kdo se zabývá výrobou konkrétního zboží či produktů. Fotografie jsou vždy dodávány tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, ať už pro použití na webu (online katalogová fotografie) nebo pro tisk ve vysokém rozlišení, pro katalogy nebo propagační materiály. Samozřejmostí je taková postprodukce a úprava barev, která přesně a poutavě vystihne váš produkt. Úzce a individuálně spolupracuji s každým klientem, abychom měli jistotu, že u každého produktu správně zachytím jeho jedinečné detaily, řemeslné zpracování a příběh, který se za jeho výrobou skrývá.

V produktové fotografii existuje několik způsobů, jak výrobek zachytit. Tento způsob by měl odpovídat formě vaší prezentace. V zásadě rozlišuji tři druhy produktové fotografie – studiovou, flatlay a lifestyle fotografii. Ideální je pro potřeby celkové prezentace vaší značky kombinovat všechny tři druhy produktové fotografie. Můžeme tak vytvořit knihovnu produktových fotografií, které lze použít ve všech vašich marketingových kanálech.

 

Studiová produktová fotografie
Flatlay produktová fotografie
Produkt v lifestyle fotografii
Studiová produktová fotografie

Studiová produktová fotografie

Potřebujete fotografie na eshop nebo do tištěného katalogu? Studiová produktová fotografie pro vás tedy může být ta nejvhodnější volba. Jedná se o klasické zachycení produktů zpravidla na jednobarevném pozadí.

Flatlay produktová fotografie

Flatlay produktová fotografie

Tzv. fotografie produktů shora (flatlay) může být vhodná jak pro použití v eshopu, tištěných materiálech, tak i pro prezentaci na sociálních sítích. Díky flatlay produktové fotografii, kde se častěji využívají i další doplňky a ozdobné prvky, můžete vytvořit svému produktu image. Lidé si pak k vašemu produktu a ke stylu vaší prezentace snáze vybudují vztah.

Produkt v lifestyle fotografii

Produkt v lifestyle fotografii

Produkt lze fotit i v lifestyle fotografii. Dokážete si představit prezentaci Coca-Coly bez ikonických fotografií veselých a šťastných lidí se skleněnou lahví s červenou etiketou v ruce? Pro podrobnější informace o lifestyle fotografii prosím přejděte na LIFESTYLE FOTOGRAFIE.

Produktová fotografie

Cena od 1500 Kč/hod

dodání 2-3 týdny
individuální přístup
neomezený čas focení
neomezený počet fotografií
elektronická smlouva o dílo
licence dle vašich potřeb
smlouva pro vaše modely
dodání v plném rozlišení
doprava 12,-Kč/Km

Takhle mohou vypadat i vaše produktové fotografie

Produktová a lifestyle fotografie pro firmy

E: ahoj(at)kenji.cz
T: +420 737 754 281

Fakturační adresa

Kenji s.r.o.
Vysoké Studnice 113
588 22 Vysoké Studnice
Czech Republic

IČ: 10720553
DIČ: CZ10720553

Služby

Produktová fotografie
Lifestyle fotografie
Firemní fotografie

 

Ateliér KOUZELNO.cz

Chlumova 1 (druhé patro)
586 01 Jihlava
Zobrazit v mapách