Natáčení podcastů

UkázkyCeník

Podcasty – největší trend poslední doby s maximálním využitím

 

Natáčení podcastů je stále oblíbenějším způsobem, jak sdílet myšlenky, příběhy a odborné znalosti s širokým publikem. Tento formát umožňuje tvůrcům obsahu vytvářet hluboké a smysluplné dialogy na různá témata, od vědy po osobní rozvoj, které mohou posluchači konzumovat kdykoliv a kdekoliv. Kromě flexibility poslechu nabízejí podcasty také výjimečnou příležitost k vytvoření silného vztahu s posluchači, jelikož formát podporuje autentičnost a osobní přístup. Efektivní využití podcastů může značkám a individuálním tvůrcům pomoci vybudovat loajální komunitu, posílit jejich autoritu v dané oblasti a nabídnout unikátní reklamní prostor.

Nabízíme kompletní služby natáčení podcastů pro jednotlivce i skupiny až do šesti mluvících osob. Ať už preferujete záznam čistě audio formátu nebo chcete přidat vizuální dimenzi pomocí videozáznamu, jsme zde, aby vaše diskuse, rozhovory a příběhy zazněly co nejlépe. Naše studio je vybaveno špičkovou technikou pro zachycení křišťálově čistého zvuku a obrazu, což umožňuje vašemu obsahu dosáhnout profesionální úrovně a vyniknout v moři ostatních podcastů.

 

Studiová produktová fotografie

Obrovská využitelnost natočených materiálů

Natočený materiál z podcastu lze maximálně využít – od plnohodnotných videí na YouTube, přes krátká videa pro Instagram Reels, TikTok a YouTube Shorts, až po audio verzi na platformách jako Spotify, Audible, Apple a Google Podcasts, Pocket Casts a mnoho dalších. Toto rozmanité využití umožňuje dosáhnout širokého spektra posluchačů a diváků napříč různými platformami, což maximalizuje vaši online přítomnost a zvyšuje dosah vašeho obsahu.

Flatlay produktová fotografie

AUDIO + Video

 

Představte si, že vaše podcastové epizody ožívají nejen prostřednictvím zvuku, ale i obrazu, přinášející vašemu obsahu novou dimenzi a připojující k vašemu poselství širší publikum. Naše studio spojuje propastnou mezeru mezi audio a video záznamem, nabízející vám možnost převést váš podcast na vizuální zážitek. S využitím špičkového vybavení a zkušeností v postprodukci, včetně střihu a editace, zajistíme, že každý snímek a každá nota bude mít dokonalý tvar, který vám pomůže uchvátit diváky i posluchače nejen na sociálních sítích, ale i dalších platformách.

Produkt v lifestyle fotografii

Postprodukce

 

V postprodukci podcastů se zaměřujeme na kombinaci umění a technologie, zajišťující, že váš zvukový a vizuální obsah dosáhne dokonalosti. Efektivní střih přizpůsobený sociálním sítím, doplnění titulků a nadpisů zajistí, že váš obsah zaujme a udrží pozornost vašeho publika, i když je sledován bez zvuku. Tento proces zahrnuje úpravy zvuku pro čistotu, vizuální efekty pro dynamiku a profesionalitu, s cílem zvýraznit klíčové momenty a maximálně rezonovat s vašimi diváky a posluchači.

Natáčení podcastů

Cena od 1000 Kč/hod

dodání 2-3 týdny
individuální přístup
neomezený čas natáčení
rozlišení dle potřeb (až 8k video)
elektronická smlouva o dílo
licence dle vašich potřeb
zajištění modelů na natáčení
možnost dodání materiálů pro budoucí použití
doprava 12,-Kč/Km

Takhle mohou vypadat i vaše podcasty

Fotografie, videa a podcasty pro firmy

Komplexní tvorba obsahu včetně jeho správy na sociálních sítích

E: info(at)kenji.cz
T: +420 737 754 281

Fakturační adresa

Kenji s.r.o.
Vysoké Studnice 113
588 22 Vysoké Studnice
Czech Republic

IČ: 10720553
DIČ: CZ10720553

Foto video ateliér a podcastové studio

Benešova 1251/23
586 01 Jihlava
Zobrazit v mapách