VYPRÁVĚJTE PŘÍBĚH SVOJÍ ZNAČKY VIDEEM

Firemní videa oživí vaše webové stránky, 15vteřinová videa zase zaujmou klienty na sociálních sítích. Videoprodukce otevírá nové možnosti prezentace vašeho podnikání a my Vám budeme k ruce od nápadu, přes natáčení, až po střih. Natáčíme podcasty, firemní videa, reklamní spoty a krátká videa na sociální sítě.

Lukáš Kenji Vrábel

video služby

TVOŘÍME VIDEO (NEJEN) PRO VÁŠ BUSINESS

Existuje milion způsobů, jak můžete prezentovat vaše podnikání.

Produktové video

REPORTÁŽNÍ VIDEA

Pořádáte zajímavé konference, večírky nebo jiné firemní eventy? Nechte si od nás udělat reportážní video, které příští rok použijete k propagaci nadcházející akce.

Firemní video

FIREMNÍ VIDEA NA WEB

Máte stylovou prodejnu, zajímavý provoz nebo kanceláře a v nich super tým lidí? Rádi za Vámi přijedeme s kamerou a odvyprávíme kapitolu z příběhu Vaší firmy.

Tvorba videí na sítě

VIDEA NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Reels, TikTok, Shorts… Každá platforma vyžaduje něco trochu jiného a trendy se každou chvíli mění. Navíc máte na sítích jen pár vteřin, abyste zaujali. Vytvoříme Vám videa na Vaše profesní sociální sítě, která splní všechna kritéria. A pokud chcete, rádi se Vám o marketing na sociálních sítích sami postaráme.
Tvorba podcastů

PRODUKCE PODCASTŮ

Firemní podcast s videem je dnes velmi populární a není čemu se divit – jde o relativně nenáročný způsob, jak zaujmout a ukázat svou expertízu.

Kdo jsme?

Dodáváme výsledky v souladu s vaší vizí a pomáháme vám dosáhnout vašich cílů. Jsme studio specializující se na tvorbu videí, podcastů, firemních akcí či reportážních videí. Z těchto výstupů tvoříme obsah na sociální sítě. Našim cílem je zachycení služeb, firemních eventů a atmosféry tak, aby odrážely vaše hodnoty a hodnoty vašich zákazníků. Vytváříme nejen kvalitní, kreativní a estetická videa, ale také do nich přenášíme silné příběhy, které se za každou značkou skrývají. 

Fotografie tvoří důležitý obsah vašeho webu

Konkurence je veliká. Ať chceme nebo ne, existuje spousta lidí, kteří dělají to, co vy. A to tady v Česku, na Slovensku i v zahraničí. Žijeme v době...

Kenjistudio - Lifestyle produkt - fotoaparáty polaroid

Proč pořídit profesionální fotografie B2B?

Máte svůj produkt nebo se věnujete kterékoliv službě a myslíte to s podnikáním opravdu vážně? Dokažte to neprůstřelným důkazem – prezentujte to jako...

Kenjistudio - Lifestyle produkt - káva - kavárna - portrét úsměv

Produktová a lifestyle fotografie pro firmy

E: ahoj(at)kenji.cz
T: +420 737 754 281

Fakturační adresa

Kenji s.r.o.
Vysoké Studnice 113
588 22 Vysoké Studnice
Czech Republic

IČ: 10720553
DIČ: CZ10720553

Služby

Produktová fotografie
Lifestyle fotografie
Firemní fotografie

 

Ateliér KOUZELNO.cz

Chlumova 1 (druhé patro)
586 01 Jihlava
Zobrazit v mapách